By continuing to use our website you agree to these terms and conditions. Read more about the integrity policy here.

Contacteer ons voor de juiste keuze van uw werkkleding.

Uw mening is erg belangrijk. Onze constante inspanningen zorgen ervoor om een nog betere fabrikant en leverancier te worden. Laat ons weten wat er eventueel nog veranderd of verbeterd kan worden door onderstaand formulier in te vullen.

TELEFOON/FAX EN EMAIL

Tel: 0032 (0)15 64 10 60
Fax: 0032 (0)15 64 10 69
Email: info@blaklader.be

VAKANTIEPERIODE

Vrijdag 27 december 2019 t/m woensdag 1 januari 2020

 

KANTOORUREN

Maandag t/m donderdag 08.30 - 17.00
Vrijdag: 08.30 - 15.00
Zaterdag en zondag gesloten

 

 

ADRES

AB Blaklader Belgium
Wayenborgstraat 27 bus 2 (Zone C)  
B-2800 Mechelen

Verkoop

Jan Van Wesemael | Area Sales Manager

Jan Van Wesemael

Sales Manager Belux
Tel.: +32 477 620 165
jan.vanwesemael@blaklader.com
Key Account Manager

Alexandra-Rhea Mertens

Key Account Manager
Tel.: +32 472 070 518
alexandra.mertens@blaklader.com
Matthias Binnebeek | Sales Representative

Matthias Binnebeek

Key Account Manager
Tel.: +32 476 923 673
Matthias.binnebeek@blaklader.com
Oost- en West-Vlaanderen

Daan De Schrijver

Sales Representative Oost- en West-Vlaanderen
Tel.: +32 475 208 292
daan.deschrijver@blaklader.com
David De Temmerman | Merchandiser/Sales support

David De Temmerman

Sales Representative Antwerpen, Limburg, Vlaams-Brabant
Tel.: +32 476 579 851
david.detemmerman@blaklader.com
Blåkläder | Yannick Moray

Yannick Moray

Sales Representative Brussel, Wallonië, Luxemburg, Henegouwen
Tel.: +32 472 114 304
yannick.moray@blaklader.com

Binnendienst

Christopher Fernandez

Customer Support
Tel.: +32 15 641 060
christopher.fernandez@blaklader.com

Dirk Grysolle

Customer Support
Tel.: +32 15 641 060
dirk.grysolle@blaklader.com
Pascale Vandenbosch | Customer Support

Pascale Vandenbosch

Customer Support
Tel.: +32 15 641 062
pascale.vandenbosch@blaklader.com
Réda Verhaegen | Customer Support

Réda Verhaegen

Customer Support
Tel.: +32 15 641 061
reda.verhaegen@blaklader.com

Veerle Van Rompay

Marketing / VAS
Tel.: +32 15 641 063
veerle.vanrompay@blaklader.com

STUUR ONS EEN BERICHT

* = Verplicht